Nef Flexhome Modüler Ev Çekilişi

18 Ocak 2024 16:19

15.01.2024 (Saat:00:01) – 29.02.2024 (Saat:23:59) tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım A.Ş.’ye ait olan Nef Arsa markasının; Kaz Dağları, Ayvacık, Eskişehir, Ilgaz, Bursa Orhaneli, Dikili, İğneada, Asos, Ayvacık Babadere, Balıkesir, Bayramiç Yanıklar, Beynam, Çanakkale Biga Çeşmealtı, Çanakkale Köseler, Hirfanlı, Lüleburgaz-Tatarköy projelerinden arsa almış veya kampanya bitiş tarihine kadar arsa alacak olan bireysel ve kurumsal Nef Arsa Ailesi üyelerinden, kampanya tarihleri arasında Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım A.Ş.’ye ait olan Nef markasının https://www.nef.com.tr web sitesi üzerindeki kampanya sayfasına girerek iletişim bilgilerini güncelleyip kampanya koşullarını onaylayan kişilere 1 çekiliş hakkı (Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.) verilecektir.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler

1 kişi Nef Flexhome Modüler Ev
30 metrekare modüler ev alanı, duşakabin ve bataryası, wc klozet ve rezervuar, banyo dolabı, banyo lavabo ve bataryası, 1,5 metre mini mutfak tezgâhı ve bataryası dahildir. Kampanya kapsamında olan Nef Arsa projelerine nakliyesi ve kurulumu dahildir.

Son Katılım Tarihi Ne Zaman ?

29 Şubat 2024

Çekiliş Ne Zaman Yapılacak ?

8 Mart 2024

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak ?

 12 Mart 2024

Diğer ayrıntılar için markanın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.