BİM 31 Ekim 2023 Salı Aktüel Kataloğu

A+
A-
29.10.2023
ABONE OL

Yeni BİM Aktüel ürünler broşürü 31 Ekim – 6 Kasım 2023 tarihleri arasında tüm BİM marketlerde geçerlidir. Aktüel Ürünler Kataloğu sayfadan oluşmaktadır.

Yeni BİM kataloğunun ilk sayfası Temizlik ve Hijyen ürünlerine ayrılmış. Bebek bezi, ıslak mendil ve günlük pedlerin yanında çamaşır ve bulaşık deterjanları uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Şampuan ve makyaj malzemelerinin dışında Tuvalet kağıdı ve kağıt havlu bu hafta indirimli ürünler arasında yer alıyor.

31 Ekim 2023 BİM kataloğunun 2.sayfası atıştırmalıklara ayrılmış. Özellik Milka marka çikolata ve bisküvi çeşitlerine yer verilmiş. Oreo ve 1 Kg Nutella dikkat çeken ürünler arasında. Tadelle, Nestle ve Ülker bisküvi, gofret ve çikolataları ile broşürde indirimli olarak yer alıyor. Miskos’un pişmaniye ve çekme helvasıda indirimli ürünler arasında.

BİM 31 Ekim Salı broşürünün 3.sayfasında gıda ürünleri ve Barbie markalı ürünler bulunmakta. İçim marka Kefir ve Aknaz Tost peyniri ile Eker sütlü tatlı çeşitleri ilk göze çarpanlar. Dardanel Balık Kroket, Erpiliç kalçalı but ve Keskinoğlu piliç schnitzel bu haftaki dondurulmuş ürünler. Polonez Piliç jumbo sosis, Namet soslu dana döner ve Danet Kavurma bu haftaki indirimli ürünler içinde yer alıyor. Ayrıca vazelin ve krem çeşitlerinin yanında buzdolabı poşeti de indirimli ürünler arasında.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.