BİM 19 Mart 2024

17 Mart 2024 16:50

BİM 19 Mart 2024 Salı Aktüel Kataloğu

Yeni BİM Aktüel ürünler broşürü 19 – 25 Mart 2024 tarihleri arasında tüm BİM marketlerde geçerlidir. Aktüel Ürünler Kataloğu 3 sayfadan oluşmaktadır. Yeni BİM aktüel ürünlerde bu hafta atıştırmalıklar ve kahvaltılıklar ağırlıklı olarak yer almakta.

Bu haftaki BİM aktüel kataloğunda yoğurt, peynir çeşitleri ve meyveli sütlerin yanı sıra pirinç ve bulgurda indirimde. Donuk ürünler olarak ince çıtır patates, mantı, pizza tost ve doldurma dikkat çekiyor. Tahin ve pekmezde indirimli olarak satışa sunulmuş.

Yeni BİM salı broşüründe TORKU markalı ürünlerin bulunduğu sayfada yer alıyor. Torku’nun süt ve süt ürünlerinin yanında şeker, kakao kreması, dana sucuk ve bisküvi çeşitleri bulunmakta.

BİM aktüel in son sayfasında Bebek bezi, tuvalet kağıdı ve kağıt havlu indirimli olarak satışa sunulmuş. Ayrıca iç giyim, çorap ve kişisel bakım ürünlerin yanında ev temizliği ürünleri de yer alıyor.

YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.